Go to softnyx home

SAVAŞ SİSTEM

RAKİBİNİZLE YÜZ YÜZEY DURURKEN ADRENALİN HIZINI HİSSEDİN !!

Rakion: Chaos Force, bir rakiple birebir karşılaştığınızda ellerinizi terletecek gerilim yaratmayı amaçlıyor. Bir dövüş oyununa benzer şekilde, rakibinizin hareketlerini okumanın ve mesafeyi kademeli olarak ayarlamanın verdiği titreme hissini hissedin. Rakiple karşılaştıktan sonra bir anlık gerilimin ardından gelen güçlü ataklar ve kombolar sinirlerinizi sarsacak, ruhunuzu alıp götürecek.

Rakion, dövüş oyunlarının temel kurallarına sadık bir şekilde uyar: Hareket ne kadar büyük ve gösterişli olursa, hasar o kadar güçlü olur ve başarısızlık durumunda sertlik süresi o kadar uzun olur. Dolayısıyla dövüş oyunlarında ortaya çıkan psikolojik savaşların neredeyse tamamı mümkün olup, rakibin zayıf noktalarını hedef alarak rakibe güçlü bir saldırı yapma zevki bu oyunun en büyük çekiciliğidir.

Rakion, koruma ve yakalama becerilerini destekler. Rakibinizin saldırısını daha az sertlikle engelleyebilir ve karşı saldırı başlatabilirsiniz. Rakion'un yakalama becerileri, dövüş oyunlarındakiler kadar gösterişli ve güçlüdür. Tutma pozisyonuna göre farklı yakalama teknikleri devreye girer ve rakibin kolunu kavrayıp eklemini birkaç kez kırmak ya da rakibi havaya fırlatıp ardından çekiçle vurmak gibi güçlü teknikleri görebilirsiniz.