Go to softnyx home

BÜYÜCÜ

prev next

BÜYÜCÜ

Sihirbazlar mevcut dünyayı büyü ve Hücre arasındaki bir güç mücadelesi olarak görüyor.

Kolaylığı nedeniyle insanlar büyü yerine hücreyi sıklıkla kullanırlar. Büyücüler hücreye karşı büyü konusunda uzmanlaştılar. Düşmanınıza zarar vermekten ziyade kendilerini savunma konusunda daha yeteneklidirler. Düşmanınızı zayıflatabilir ve aynı zamanda yaratığınızı daha güçlü hale getirebilirler.

KISA MENZİL SİLAHI

Sihirli Asa - Fiziksel bir yakın dövüş silahı olarak da kullanılır. İki elinizle tutun ve yalnızca temel saldırıları kullanın. Rakibi devirmek çok zordur.

Teknik İçerik YAPILIŞI
Tek Vuruş İleriye doğru hareket edin ve fiziksel bir darbe uygulamak için asayı yatay olarak sallayın. (gereken bekleme 1)  
Çift vuruş İleriye doğru hareket edin ve fiziksel bir darbe uygulamak için asayı yatay olarak iki kez sallayın. (gereken bekleme 1,5)   
Atlama Saldırısı Havada asayla bıçaklama (gereken bekleme 1,5) (atlamadan sonra)
Dönüş Bir adım ileri ilerleyin ve yerden bir kule sütunu oluşturun. Öndeki rakibi havaya fırlatıyor. (* Rakibin savunma kalkanına izinsiz giriş) (gereken bekleme 2.5) (Korumasız)
(Yıkmak)
Bereket Bir büyüyü ezberleyerek, yalnızca müttefiklerin yiyebileceği bir ışık topu oluşturulur. Rakip takım saldırdığında anında yok edilir.
Bir turda en fazla 4 tane oluşturulabilir (geri kazanım miktarı seviyeye göre değişir) (gereken bekleme 1)
: Devam
Kalkan Asanızı yere saplayıp 2 saniye boyunca büyü yaptığınızda etrafınızda 3 saniye sürecek 4m yarıçaplı bir savunma duvarı oluşacaktır. Müttefikler hiçbir şekilde etkilenmez ve rakioler savunma duvarının dışına atılır ve saldıramazlar. (gereken bekleme 3) (Yenilmez mod)
(Yıkmak)
Hava Saldırısı Ayağa kalkarken asasını dışarı çıkarır ve dönerek yakındaki rakiplere saldırır. (gereken bekleme 1) (Devirildiğinde)   (Yıkmak)
Koruma Önden gelen saldırılara karşı savunmak için önünüzde sihirli bir kalkan oluşturun.
Lanet Rakibi sihirli asadan gelen ışıkla tuzağa düşürür ve havaya kaldırarak 3 saniye boyunca acı verir. Bu sırada diğer takım üyeleri de rakibe saldırabilir. (gereken bekleme 2) (Önden yaklaşıldı)
Büyük Dönüş Yerden çıkan bir buz sütunuyla rakibini deler.
(gereken bekleme 2)
(Arkadan yaklaşıldı)

GECİKME NEDİR?

SALDIRI BAŞARILI RAKİP SAVUNMASI RAKİBE ETKİSİ YOK
GECİKME1 Önceki Saldırı Başarılı. Rakibi Devirme Veya Döndürme Rakibin Hızlı Saldırılarda Saldırması
GECİKME2 Önceki Saldırı Başarılı. Rakip Atağı. Rakip Atağı
Rakip Kavraması
GECİKME3 Rakibi Devirme Veya Döndürme Rakip Atağı
Rakip Kavraması
Rakip Atağı
Rakip Kavraması
Rakip Enerji Toplama ve Saldırısı